Hírek
2011. Szeptember 12. 07:37, hétfő |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Berobbant a benzin – súlyosan megsérült a férfi
Súlyos égési sérüléseket szenvedett az a férfi, aki vasárnap egy budakalászi autómosóban szerelte autóját, amikor berobbant a benzin – értesült a HavariaPress.
Egy férfi autóját szerelte egy budakalászi autómosóban, vasárnap délután, amikor berobbant a benzin. A balesetben a férfi, az elsődleges információk szerint súlyos égési sérüléseket szenvedett, míg társa, aki segédkezett, könnyebben sérült. A robbanás veszélyt a pomázi tűzoltók hárították el. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
