Hírek
2015. Március 30. 17:06, hétfő |
Helyi sport
Forrás: -Szerk.-
Birkózói sikerek Soltvadkerten
Soltvadkerten léptek szőnyegre a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói az elmúlt szombaton, ahol szabadfogású diák és gyermek versenyt rendezett a helyi szakosztály.
Soltvadkerten léptek szőnyegre a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói az elmúlt szombaton, ahol szabadfogású diák és gyermek versenyt rendezett a helyi szakosztály.
A félegyházi sportolók szépen helytálltak, heten szereztek érmet.
Első helyezett lett Makra Benjámin a 20 kg-osok, Karádi Roland a 32 kg-osok és Szécsényi Ádám a + 85kg-osok között.
Ketten szereztek ezüstérmet: Borto Dominik a 35 kg-os és Stecenkó Nándor a 46 kg-osok között.
Bronzérmes lett Makra Levente a 29-kg-ban és Stecenkó Lili az 56 kg-osok között, akinek ez volt az első versenye.
Edzők: Ván Jenő, Szabó József és Kelemen András
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 10:41, kedd | Helyi sport
Arany- és ezüstérmeket szerzett a Zöldmező Lovas Sport Egyesület
Szilvásváradon került megrendezésre a hétvégén a Kelet-Magyarország Régiós Döntő és Lipicai Ló Kupa forduló az INEOS Grenadier Lipicai Lovasközpontban.
2026. Július 27. 15:05, hétfő | Helyi sport
Aranyérmes félegyházi birkózók a strandbirkózó országos bajnokságon
Lezajlottak a Strandbirkózó Országos Bajnokság versenyei, amelyen Kiskunfélegyházáról két versenyző mérettette meg magát, komoly sikerrel.
2026. Július 16. 12:40, csütörtök | Helyi sport
Nagyon sikeres júniust zárt a Fénypárducok csapata
Június 13-án Budapesten, és Ferencszálláson is megmérettették magukat a Fénypárducok versenyzői.
2026. Július 07. 12:22, kedd | Helyi sport
Két Magyar Bajnoki címet nyertek a Turul Koppány Íjászai Egerben
Bicskeiné Csányi Mária és Balanyi Sándor Magyar Bajnok Történelmi Íjász.
