Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2014. Február 24. 11:39, hétfő | Helyi
Forrás: BMRFK

Bíróság előtt felel tettéért a garázda férfi.

Bíróság előtt felel tettéért a garázda férfi.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya folytatott nyomozást B. László bugaci lakos ellen garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya folytatott nyomozást B. László bugaci lakos ellen garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Egy nő tett bejelentést a rendőrségen 2014. február 4-én, mert a volt élettársa, B. László 12 óra körüli időben megjelent munkahelyén, majd gyermekük láthatása miatt veszekedést kezdeményezett vele. A feldühödött férfi kiment az utcára, majd a nő ott parkoló személygépkocsijának ajtaját megrúgta, valamint a jobb első ablakát pedig betörte. A férfi gyanúsítotti kihallgatásakor a bűncselekmény elkövetését elismerte.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztály Körzeti Megbízotti Alosztálya 2014. február 21-én a nyomozást befejezte, az ügy iratait a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek bíróság elé állítási javaslattal küldi meg.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi

Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.

2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi

Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére

A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.

2026. Január 23. 11:20, péntek | Helyi

Közös imádság városunkért az Ótemplomban

Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez közeledve 2026. február 1-jén, vasárnap reggel 9 órakor szentmisét mutatnak be Kiskunfélegyháza városáért az Ótemplomban.