Hírek
2011. Október 27. 07:33, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: STOP
Bomba a vasútállomásnál
Világháborús bombát találtak a sárkeresztúri vasútállomásnál, emiatt le kellett zárni a vasúti pályát. A Sárbogárd-Székesfehérvár-Komárom vonalon jelentős késésekre kellett számítani.
Szerdán délután került elő egy második világháborús robbanószerkezet az Aba-Sárkeresztúr vasútállomáson. A rendőrség lezárta a környéket. A vasúti pálya zárva maradt, míg a tűzszerészek el nem szállították a bombát. Az utasokat Sárbogárd és Sárkeresztúr között autóbuszokkal szállították. A vonatok menetideje emiatt 50-60 perccel megnőtt.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
