2024. szeptember 1, vasárnap - Egon

2022. Július 08. 13:18, péntek | Helyi
Forrás: origo.hu

Brutális csecsemőgyilkosság történt Kiskunfélegyházán

Tizennegyedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett emberölés gyanúja miatt nyomoznak a Bács-Kiskun megyei rendőrök azután, hogy szombaton egy halott csecsemőt találtak egy házban.

Csecsemőgyilkosság történt Kiskunfélegyházán szombaton az Origo információi szerint. Egy erősen vérző édesanyához riasztották a mentőket, akik megállapították, hogy a nő nemsokkal korábban egy gyereknek adott életet. A csecsemőt is megtalálták.

Úgy tudjuk, a WC-ből került elő, gyilkosa ugyanis le akarta húzni a testét a csatornába - írja az origo.hu.

Az Origónak küldött levelükben azt írták, hogy a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága július 2-án rendelt el nyomozást ismeretlen tettes ellen – tizennegyedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett – emberölés gyanúja miatt, miután egy kiskunfélegyházi házba riasztott mentősök egy halott csecsemőt találtak.

"A történtek tisztázása – a bűntetőeljárás keretein belül – folyamatban van. A nyomozók szakértőket vontak be az ügybe, adatgyűjtést és kihallgatásokat végeztek és végeznek. A nyomozás érdekeire, valamint kegyeleti okokra tekintettel bővebb információt az ügyben nem áll módunkban adni" - tették hozzá.

2024. Szeptember 01. 11:43, vasárnap | Helyi

Mától hallgatható a Csukás Meserádió, a közmédia online meserádiója

Szeptember 1-jén Csukás Meserádió néven indította el újabb online rádióját a közmédia.

2024. Szeptember 01. 06:57, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2024. szeptember 1. - Évközi 22. vasárnap

2024. Szeptember 01. 06:55, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. szeptember 1. - Évközi 22. vasárnap

2024. Augusztus 31. 09:42, szombat | Helyi

Megkezdődött a szarvasnász, országszerte zeng az erdő

Alkonyattól pirkadatig zeng az őszi erdő, megkezdődött a gímszarvas bikák násza.