2024. április 27, szombat - Zita

2014. Június 23. 10:28, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Diákmunka Kiskunfélegyházán is

Nyári diákmunka munkaerő-piaci program indul 2014. július 1-től augusztus 31-ig az országban. Ennek keretében a kiskunfélegyházi önkormányzat nappali tagozatos tanulói jogviszonyban lévő 16 és 25 év közötti fiatalokat foglalkoztathat a munkaviszony keretében teljes bérköltség támogatással. A foglalkoztatás az önkormányzat fenntartásában álló, alapfeladat ellátását szolgáló intézményekben történik. A program keretében Kiskunfélegyházán napi 4 órában, egy hónapos időtartamban foglalkoztatják a fiatal munkavállalókat a minimálbér 4 órára jutó összegéért. Jelentkezni június 25-én, szerdán 12 óráig lehet e-mailben: diakmunka@kiskunfelegyhaza.hu. A
jelentkezőktől rövid bemutatkozást és munkavégzésre megfelelő időszak megjelölést (július vagy augusztus) várunk.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok