2024. május 13, hétfő - Szervác

2016. Február 04. 08:49, csütörtök | Helyi
Forrás: khtk.gportal.hu

Döntetlen a Pilis ellen!

Szerda (február 3.) este a Pest megyei első osztály 5. helyezettjével a Pilis csapatával játszott a KHTK felnőtt labdarúgó csapata.

A zord időjárás ellenére kifejezetten jó iramú mérkőzést játszottak a csapatok. Az első félidőben a több helyzetet kidolgozó félegyházi csapat megérdemelten szerzett vezetést, a második félidő kiegyenlített játékot hozott és egy szerencsés Pilisi góllal lett döntetlen.

Kiskunfélegyházi HTK - Pilisi LK 2-2 (2-1)

Glsz.: Juhász M., Mizsei A.

KHTK: Jelen (Oroszi) - Golovics, Dobosi (Cseh D.), Sándor, Tóth I. (Szabó T.) - Mizsei A., Palásti, Szabó A., Katona B. (Páli L.) , Juhász M. (Polgár Sz.) - Medgyesi (Zs. Juhász)

Edző: Szabó István

Legközelebb szombaton 10.00-kor lép pályára a csapat a kecskeméti műkertvárosi műfüves pályán a szintén Pest megyei első osztályban játszó Nagykőrös ellen.

(A fotó illusztráció.)

2024. Május 13. 14:32, hétfő | Helyi

Megérkeztek az iskolákba a gyerekek digitális fejlődését elősegítő laptopok

Folytatódik a 2022. tavaszán megkezdett tanulói notebook kiosztási program.

2024. Május 12. 19:07, vasárnap | Helyi

Egyházközségi majálisnak adott otthont a Parkerdő

Mint minden évben, idén is megrendezte majálisát az Ótemplom és a Szent István templom közössége május 11-én (szombaton).

2024. Május 12. 09:49, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból