2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2015. Április 10. 19:00, péntek | Helyi
Forrás: Adrienn

Egészségnap és Expo Kiskunfélegyházán

Szombaton (április 11-én) 10-17 óráig kerül megrendezésre az 1. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo, melyre mindenkit szeretettel várnak a Móra Ferenc Művelődési Központba.

Az Egészség Világnapja alkalmából megszervezett rendezvényen ünnepi köszöntőt mond Csányiné Pap Andrea polgármesterné asszony és ezzel kezdetét veszi az egész napos, színes programsorozat.

Ízelítőként felsorolunk párat a nap eseményeiből:

• Véradás
  • Komplex egészségügyi szűrés és tanácsadás
  • Egészségmegőrző termékek kóstolása és vására
  • Sportbemutatók
  • MFG Mozgásszínháza
  • Aktív stand gyerekeknek és felnőtteknek
  • Ajándéksorsolás

Ne unatkozzon otthon! A Művelődési Központban most is biztosan jól fog szórakozni!

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben