2024. május 20, hétfő - Bernát, Felícia

2018. Március 12. 08:57, hétfő | Helyi
Forrás: BAON

Egy doboznyi kutyát hagytak az utcán Félegyházán

Az állatvédők keresik azokat a szívtelen embereket, akik vasárnap féltucat kiskutyát raktak ki egy félegyházi utcában.

Kiskunfélegyházán, a Csongrádi úton egy dobozban hagytak 6 darab, körülbelül egyhetes kiskutyát - adta hírül a BAON internetes hírportál.

Az esetről egy házikamera videofelvétele tanúskodik.

A kiskunfélegyházi menhelyen nem tudják a kiskutyákat befogadni, és anyakutyát sem találtak nekik, így az állatorvos az elaltatást javasolta. Vasárnap délután keresték meg az Argos Állatvédelmi Egyesületet, akik egyből elkezdték keresni az elkövetőket. Abban reménykednek, hogy valaki felismeri a két alakot a ruhájukról vagy a kerékpárról. Értesíteni őket a (20) 283-3614 telefonszámon lehet.

Címkék: elkövetők, kiskutyák

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni