2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2017. Február 21. 16:48, kedd | Helyi
Forrás: proaktivdirekt.com

Életre kelt rajzok

Így lehet 3D-s egy egyszerű rajz...

Manapság nem divat „síkban gondolkozni”. Mert már mindent térben képzelünk el, illetve ott is, úgy is valósítjuk meg. 3D-s filmeket nézünk, 3D-s nyomtató segítségével egyre bonyolultabb eszközöket, tárgyakat vagyunk képesek létrehozni, 3- vagy 4- (vagy még több)D-s ultrahang felvételeken találkozunk először gyermekünkkel.

Ezért is érdekesek annak a dán művésznek az alkotásai, aki egyszerű rajzokból, csupán a papírlap eltépkedésével, meg- illetve összehajtogatásával remek 3D-s képeket készített. Érdemes végignézni őket, nagyon ötletesek.

Címkék: 3d, Rajz

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni