2024. május 13, hétfő - Szervác

2017. November 12. 07:14, vasárnap | Helyi
Forrás: BAON

Életveszélyes fejsérülés lett az italozásból

Három órán belül elfogták a tiszaalpári gyanúsítottat a tiszakécskei rendőrök.

Egy férfi csütörtökön bejelentést tett a rendőrségen, miszerint tudomására jutott, hogy november 4-én egyik ismerőse koponyasérülést szenvedett. A nyomozás során kiderült, hogy szombaton többen is italoztak Tiszaalpáron. Előzetes szóváltást követően az egyik ismerőse nagy erővel megütötte a sértettet, aki úgy esett el, hogy a fejét a betonba ütötte. A 49 éves férfi az orvosi szakvélemény alapján súlyos, életveszélyes sérülést szenvedett - adta hírül a BAON internetes hírportál.

A tiszakécskei rendőrök beazonosították és a bejelentést követő 3 órán belül elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 50 éves tiszaalpári férfit.

A gyanúsítottat őrizetbe vették a rendőrök és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

Képünk illusztráció!

2024. Május 12. 19:07, vasárnap | Helyi

Egyházközségi majálisnak adott otthont a Parkerdő

Mint minden évben, idén is megrendezte majálisát az Ótemplom és a Szent István templom közössége május 11-én (szombaton).

2024. Május 12. 09:49, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2024. május 12. – Urunk mennybemenetele főünnep

2024. Május 12. 09:47, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 12. - URUNK MENNYBEMENETELE

2024. Május 10. 16:56, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.