2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2014. Június 26. 10:35, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Elismerték pedagógusi munkájukat

Pedagógiai munkájuk elismeréseképpen dicsérő oklevélben részesítette a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ a Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium tantestületének négy nevelőjét.

Pedagógiai munkájuk elismerése képpen dicsérő oklevélben részesítette a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ a Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium tantestületének négy nevelőjét. Elismerést kapott Orosziné Gulyás Ildikó, Strennerné Pajkos-Szabó Katalin, Nagyné Patkó Anikó és Ágoston Tibor.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a járművezetőket, hogy május 2-án, csütörtökön 08:00-11:00-ig a Zöldnap nap miatt az alábbi forgalmirend változásra számíthatnak:

2024. Április 30. 09:03, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

Programok:

2024. Április 30. 08:40, kedd | Helyi

A fészkelő erdei fülesbaglyok állományának felmérésében segíthet a lakosság

Az erdei fülesbaglyok fészkelő állományának felmérésében kéri a lakosság segítségét a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).