Hírek
2017. Február 12. 09:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: hirado.hu
Elvitte egy magyar az Eurojackpot főnyereményét
Először nyerte el egy magyar az Eurojackpot főnyereményét, amelynek értéke a péntek késő esti sorsoláson bruttó 22 569 528 euró volt
- olvasható a Szerencsejáték Zrt. honlapján. Ez közel 7 milliárd forint. A magyar nyertesen kívül még egy ember eltalálta a nyerőszámokat, aki ugyanekkora összeget vihet haza.
A közzétett információk szerint az Eurojackpot 2012 márciusában indult és jelenleg 16 országban játszható (Izland, Finnország, Norvégia, Svédország, Dánia, Észtország, Lettország, Litvánia, Hollandia, Németország, Csehország, Magyarország, Szlovénia, Horvátország, Olaszország és Spanyolország). Magyarországon 2014. október 10-én volt az első sorsolás.
A játék várható főnyereménye minden héten legalább bruttó 10 millió euró, amelyet a résztvevő országok bármelyikében megnyerhetnek a játékosok. Ehhez 50 számból ötöt, továbbá 10 pótszámból kettőt kell eltalálni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 11:49, péntek | Helyi
Augusztusban érvényüket vesztik a régi, könyv formátumú személyazonosító igazolványok
2026. Június 12. 11:42, péntek | Helyi
Vasárnap országos vásár Kiskunfélegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. június 14. (vasárnap).
2026. Június 11. 14:12, csütörtök | Helyi
Elektromos rollerek használatának korlátozását kezdeményezi a városvezetés
A tegnapi napon súlyos elektromos rolleres baleset történt a Kossuth Lajos utcán. A sérültnek ezúton is mielőbbi és teljes felépülést kívánok.
2026. Június 11. 14:05, csütörtök | Helyi
Anyakönvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják
