Városlista
2026. március 16, hétfő - Henrietta

Hírek

2015. Április 04. 11:37, szombat | Kék hírek
Forrás: police.hu

Emberölés Cegléden

Emberölés Cegléden

Emberölés bűntett elkövetése megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya D. Imre 59 éves ceglédi lakos ellen.

Emberölés bűntett elkövetése megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya D. Imre 59 éves ceglédi lakos ellen.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsított 2015. április 3-án 23 óra körüli időben – egy ceglédi sörözőben – előzetes szóváltást követően a nála lévő késsel megszúrta a vendéglátó egység három vendégét, majd a helyszínt gyalog elhagyta.

A ceglédi járőrök a bejelentést követően 10 percen belül – a bűncselekmény elkövetési helyének közelében - elfogták az 59 éves férfit, akit a Ceglédi Rendőrkapitányságra előállítottak.

A sérülteket a mentők kórházba szállították, egyikük azonban olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a kórházban életét vesztette.

D. Imrét a Pest megyei nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.