2024. április 27, szombat - Zita

2015. Július 27. 14:49, hétfő | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Emlékezzünk Petőfire!

Petőfi Sándor halálának 166. évfordulójára emlékezünk a héten.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Petőfi Emlékbizottság 2015. július 31-én (pénteken) Petőfi Sándor halálának 166. évfordulója alkalmából ünnepséget rendez, melyre szeretettel meghívja a kedves érdeklődőket.

Program:
18:00 Petőfi tér: Himnusz

• Koszorúzás
  • Ünnepi beszédet mond: dr. Tarjányi József a Petőfi Emlékbizottság elnöke.
  • Breviárium Petőfi verseiből – előadja: Barna Pap Bianka, a Móra Ferenc Gimnázium és Kovács Ferenc a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményének tanulója. Közreműködik a Széljáró Balladás Együttes.
  • Szózat
  • Petőfi-séta – a kiskunfélegyházi Petőfi emlékhelyek megtekintése, séta a Petőfi szobortól. Vezeti: Mészáros Márta, a Kiskun Múzeum igazgatója.

Eső esetén a rendezvény a könyvtárban lesz megtartva.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok