2024. április 18, csütörtök - Andrea

2022. Szeptember 14. 21:29, szerda | Helyi sport
Forrás: Szabó József

Érmekkel gazdagodva tértek haza két versenyről is birkózóink

Két helyszínen versenyeztek a Kiskunfélegyházi BSE versenyzői az elmúlt hétvégén.

A legfiatalabbak Kiskunhalason, a Halas Kupán mutatkoztak be, volt akinek ez volt az első megmérettetése.
Eredmények: Nagy Nóra a fiúk között próbálkozott, ahol két győzelemmel és egy vereséggel ezüstérmet szerzett, szintén ezüstérmes lett Karádi Kornél is.

Bronzérmesek: Bárány-Almási Ádám, Bene Zsombor, Besze László, Nagy Hunor és Tóth Koppány.
A haladóbbak közül néhányan a lengyelországi Bodzentynben léphettek szőnyegre egy meghívásos versenyen, ahol remekül birkóztak. Négy aranyérmet, két ezüst és egy bronzérmet szereztek az erős mezőnyben.

Aranyérmesek: Bárány-Almási Bianka, Bene Ivett, Bárány-Almási Tamás és Csillag Zalán.
Ezüstérmesek: Hideg Zita és Hideg Balázs, Tapodi Norbert pedig bronzérmes lett.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.