2024. április 27, szombat - Zita

2019. Március 08. 12:41, péntek | Helyi
Forrás: Adrienn

Ételek mikrohullámon

A Tupperware Főzőklub háziasszonyai március 6-án tartották soron következő foglalkozásukat a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában.

Mi tagadás, ezúttal is sikerült bebizonyítaniuk, hogy nem kell hosszú órákat tölteni a konyhában ahhoz, hogy ízletes meleg étel kerüljön a család asztalára. A Tupperware termékcsalád mikrohullámon is használható edényeiben készült ételek amellett, hogy gyorsan elkészülnek, egészségesek sőt még finomak és táplálóak is.

Ezúttal az alábbi ínyenc falatok kerültek terítékre:

• Velős-sajtos pirítós
  • Natúr karaj batátával Tupperware Micro Grillben készítve
  • Rakott krumpli (nyers krumpliból, tejszínnel készítve) Tupperware micro-s kuktában 25 perc alatt
  • Zöldséges csirkemelles tészta egytálétel microban készítve Tupperware Ultra Pro edényben
  • Kelkáposztás, kolbászos bulgur (mikrohullámú sütőben Ultra Pro edényben készítve)

Az elkészült ételek receptjeit – kóstolás után – megosztották egymással a háziasszonyok, hogy otthon is mindenki meg tudja lepni vele a családot.
A főzőklub Drozdikné Jutka vezetésével legközelebb április 3-án (szerdán) 17:00 órakor várja az Érdeklődőket a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában.

(Fotók: Fábián Adrienn - infokiskunfelegyhaza)

Címkék: főzőklub, tupperware