2024. május 9, csütörtök - Gergely

2014. December 04. 22:16, csütörtök | Helyi
Forrás: Gulyás Sándor

Félegyházi alkotók munkái az Art Turkában

Karácsonyi vásár és kiállítás nyílt ma (december 4-én) a Holló László Képzőművész Kör Petőfi téri galériájában. A tárlatot Szabó Ildikó művésztanár ajánlotta a közönség figyelmébe, közreműködött Kovács-Csonka Szilvia.

Az érdeklődők a vásár ideje alatt huszonnyolc alkotó munkáiból válogathatnak december 24-ig.

A Holló László Képzőművészkör és a Kiskunfélegyházi Képző- és Iparművészeti Egyesület tagjai négy éve határozták el, hogy advent idején kitárják a végtelen kapuját és megajándékozzák a várost egy kiállítással, meleg teával, kávéval, forró kályhával. Mint az elmúlt években, most is szeretettel készülődtek, igyekeztek olyan hangulatot teremteni, hogy jó legyen ide betérni, beszélgetni, az alkotásokat szemlélve az itt látható világra csodálkozni – ajánlotta a közönség figyelmébe a szám szerint negyedik karácsonyi vásárt és kiállítást Szabó Ildikó.