Hírek
2013. Július 25. 11:46, csütörtök |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Félegyházi gépírók sikere Belgiumban
Hat félegyházi diák vett részt a Belgiumban megrendezett gépíró világbajnokságon. A legjobb eredményt Farkas Gábor (Közgé) érte el, aki a tanuló kategóriában az előkelő tizedik helyet tudta elhódítani
Hat félegyházi diák vett részt a Belgiumban megrendezett gépíró világbajnokságon. A legjobb eredményt Farkas Gábor (Közgé) érte el, aki a tanuló kategóriában az előkelő tizedik helyet tudta elhódítani. A juniorok között Novák Balázs (Közgé) 33., Kollár Dávid (Bolyai) 27., Németh Ádám (Kossuth) 42. helyezést értek el. Szabó Réka ebben az évben kategóriát váltott, és a megnövekedett teljesítményelvárást még nem tudta produkálni, de munkája minősége nagyszerűen sikerült. Az elért eredmények kiemelkedőnek számítanak, mivel a rendezvény a világbajnokságok történetében egyik legnívósabbnak mondható. A diákokat Csenkiné Bihal Mária és Kovácsné Seres Andrea tanárnők készítették fel a versenyre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi
Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.
2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi
Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére
A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.
2026. Január 23. 11:20, péntek | Helyi
Közös imádság városunkért az Ótemplomban
Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez közeledve 2026. február 1-jén, vasárnap reggel 9 órakor szentmisét mutatnak be Kiskunfélegyháza városáért az Ótemplomban.
