2024. április 24, szerda - György

2013. Április 30. 15:37, kedd | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Közlöny

Félegyházi íjászok „feszítettek” Gyomaendrődön

Körösmenti Feszítők rendeztek történelmi íjászversenyt április 29-én, Gyomaendrődön. Csodálatos nyári időben ötletes célokkal várták a mintegy száz indulót. Jó levezetésnek számított a négy napos Európa Bajnokság után, ennek jegyében több kategória bajnoka is megjelent az indulók sorában. Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai HE Vas Bianka, Vas Tibor, ifjú Lovas Ferenc, Papp Zoltán, Szeibert Imre, Dinnyés Gyula összeállításban indult a megmérettetésen. A kétkörös célverseny lebonyolítása után a megszokott íjászpárbaj Koppány döntővel végződött. 50 méterre már csak Szeibert Imre és Vas Tibor jutottak be. A döntőt Vas Tibor nyerte. Inas lány kategóriában Vas Binaka 70 pont előnnyel verte a második helyezettet. Helyezéseket szereztek: ifjú Lovas Ferenc csibész kategóriában 9. Vitéz férfi kategóriában Szeibert Imre 10., Vas Tibor 10, Papp Zoltán 17. Senior férfi kategóriában Dinnyés Gyula 4.

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.