Hírek
2014. December 23. 08:21, kedd |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Fenőacéllal verték meg félegyházi lakásában
Őrizetbe vették R. Attila 29 éves, A. Gusztáv 41 éves, A. Gusztáv 55 éves és A. Antal 51 éves helyi lakosokat.
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette R. Attila 29 éves, A. Gusztáv 41 éves, A. Gusztáv 55 éves és A. Antal 51 éves helyi lakosokat.
A férfiak a rendelkezésre álló adatok alapján 2014. december 22-én 21 óra körüli időben Kiskunfélegyháza egyik lakásában előzetes szóváltást követően egy fenőacéllal bántalmaztak egy 26 éves férfit, aki 8 napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedett.
(A fotó illusztráció.)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 06:00, szerda | Kék hírek
Szőlő utcai ügy - Központi Nyomozó Főügyészség: zajlik a nyomozás, egyelőre nincs további tájékoztatás
A Szőlő utca ügyben zajlik a nyomozás, de a hatóságok nem közölnek részleteket - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.
2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek
Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó
Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
