2024. április 24, szerda - György

2022. Június 03. 11:29, péntek | Helyi

Fénypárducok a Sólyompróbákon

2022. április 24-én kezdetét vette az évente megrendezésre kerülő Sólyompróbák íjász versenysorozat, mely négy megmérettetést hozott magával.

Az első verseny Sándorfalván, a második Hódmezővásárhelyen, a harmadik és a negyedik, itt Kiskunfélegyházán került megrendezésre. Mind a négy pálya tele volt ügyességi célokkal, melyek próbára tették az íjászok alkalmazkodó képességét. Lőttünk csónakból, magas stégről és lóról is.

Mi a kiskunfélegyházi KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai versenyzőként és szervezőként is részt vettünk.. A versenysorozatot sikeresen zártuk, sok éremmel tértünk haza. Összesen 11 arany-, 10 ezüst- és 14 bronzérmet hoztunk el a versenyekről, és örömmel jelenthetjük ki, hogy nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük szépen minden szervező csapatnak a munkáját!

Ebben az évben nekünk, Fénypárducoknak jutott az a megtisztelő feladat, hogy mi rendezhettük a döntőt. A Remedy koncerttel összekötött jótékonysági íjászverseny rendkívül jól sikerült. 170 000 forintot gyűjtöttünk össze, mellyel támogatni tudjuk Timikét. Köszönjük szépen a segítőknek és az íjászoknak, a hozzájárulásokat!

Nagy izgalommal nézünk elébe a nyárnak, és készülünk gőzerővel az újabb és újabb megmérettetésekre!

Hajrá Fénypárducok!

A rendezvény támogatói:
• Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
• Simon Károly vállalkozó
• Dél-100 Kft.
• P&P Kft
• Szabó Tüzép Petőfiszállás
• Story bár
• Fedéspont Bt.

Bajáki Bence
KHTK - Fénypárducok Íjász Szakosztály

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).