2024. május 6, hétfő - Ivett

2015. Március 30. 15:59, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

FIGYELEM! Időpont változás!

A korábban meghirdetett április 3-ra tervezett Jótékonysági Kutyasétáltatás dátuma április 18-ra változott a szombattól életbe lépő, Bács-Kiskun megyét is érintő Ebzárlat miatt.

A korábban meghirdetett április 3-ra tervezett Jótékonysági Kutyasétáltatás dátuma április 18-ra változott a szombattól életbe lépő, Bács-Kiskun megyét is érintő Ebzárlat miatt-

Kérjük megértésüket és bízzunk benne, hogy a későbbi időponttal még az időjárást illetően is nagyobb szerencsénk lesz.

Természetesen a programokat maradéktalanul megrendezik, függetlenül a dátum újítástól.

Tehát ne felejtsétek !!!

Helyszín: Kiskunfélegyháza, Hősök parkja (volt Fürdőszálló előtt).

Időpont: 2015. április 18.

Program:

• Rendőrségi kutyás bemutató a Félegyházi Rendőrkapitányság közreműködésével
  • Terápiás kutyabemutató
  • Dog dancing
  • Közös, kutyás séta

A befolyt pénzfelajánlásokat a kutyamenhely lakóinak ajánlja fel a rendezőség.
Amennyiben anyagiakban nem, csak természetben tudnak segíteni, azok számára közöljük, hogy a menhelynek egyenes tetejű kutyaházakra és építőanyagra lenne szüksége.

Kérjük, lehetőségeikhez mérten támogasság őket!

A bemutatók után egy közös „városi” sétára indulhatsz az egybegyűltekkel.
Kérünk mindenkit, hogy amennyiben házi kedvencével jön a rendezvényre, úgy az oltási könyvet feltétlenül hozza magával!

Minden félegyházit, nem félegyházit, kicsiket és nagyokat, kutyást és nem kutyást nagy szeretettel vár: a Rendezőség!

Együtt, közös összefogással a sok kicsi sokra megy!

Információ kérhető Papp Viktóriánál a 06 70/3381-573-as számon.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi