2024. április 18, csütörtök - Andrea

2013. December 04. 11:05, szerda | Helyi sport
Forrás: FKSC

FKSC: Lány siker, fiú vereség

Színvonalas mérkőzéseket láthattak azok, akik kilátogattak november 30-án a Constantinum sportcsarnokába.

Színvonalas mérkőzéseket láthattak azok, akik kilátogattak november 30-án a Constantinum sportcsarnokába. Megszokott módon először a lányok léptek pályára Kalocsa csapata ellen. A mérkőzés elejétől kezdve nagyon agresszíven védekezett a csapat és rendre kihasználta a támadásai során adódó lehetőségeket. Az ellenfél játékosai tehetetlenek voltak a félegyházi kapusokkal szemben így a félidőre 9-7 állást mutatott az eredményjelző.
A második félidőben a jobb kondinak is köszönhetően a félegyházi csapat 8 tagja jobban bírta a terhelést és folyamatosan magánál tartotta az előnyt melyet a végére még meg is növelt magabiztos győzelemmel zárta a mérkőzést.
Végeredmény: 22-16.

A fiúk az ötödik helyen álló Dunaföldvár csapatát fogadták ennek ellenére a hazaiak kreatív játékkal fegyelmezett védekezéssel lépést tudtak tartani az esélyesebb csapattal szemben. Félidőben 7-9 után sajnos a játékvezetők hathatós segítségének köszönhetően szépen leszakadtak a hazaiak és eldőlni látszott a mérkőzés. Az utolsó tíz percben a megbeszélteknek megfelelően egy gyorsabb agresszívebb időszakot hozott de ez is csak a kozmetikázáshoz volt elegendő.
Végeredmény: 21-28.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.