2024. május 7, kedd - Gizella

2014. Május 17. 15:07, szombat | Helyi
Forrás: Fábián Adrienn

Fogathajtó verseny és lovasnap Félegyházán

Ma (május 17-én) 8 órai kezdettel rendezték meg a Vasas Pályán a Kiskunfélegyházi Fogathajtó Versenyt és Lovasnapot.

Bár sok rendezvény elmaradt ezen a hétvégén, de a fogathajtókat a rossz idő sem tartotta vissza. Szép számmal megjelentek mind a lovasok, fogathajtók, mind pedig a nézők. A programok 8 órakor kezdődtek a fogatok és lovasok érkezésével. 9 órakor az ünnepélyes megnyitó után negyed órával már megkezdődött az akadályhajtás 1. fordulója. Ezt követte a nyeregszemle, ügyeségi verseny, majd az amatőr verseny póni, egyes és kettes fogatok részére. Ebéd után pedig folytatódott az akadályhajtás 2. fordulójával, verseny póni, egyes és kettes fogatok részére.

Ha valakinek kedve támadt a cikket olvasva kilátogatni a helyszínre, bátran tegye meg, mert 16 órakor fogat karusszel minden fogat részvételével. Az eredményhirdetés pedig 16:30 órakor lesz. Ideális kikapcsolódás a családnak szombat délutánra. Látogassanak el a Vasas Pályára Önök is!