2024. május 10, péntek - Ármin

2017. Március 05. 19:07, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu

Folyamatos a toborzás

Öt városban, hat helyszínen várják a határvadász-képzés iránt érdeklődőket Bács-Kiskun megyében.

A Bács-Kiskun megyei toborzó csoport tagjai 2017. március 4-én Kecskeméten, a Szil-Coop bevásárlóközpontban, valamint az Auchan áruházban adott tájékoztatást. Az érdeklődők személyesen kaphattak információt a pályaalkalmassági követelményekről, a határvadász szolgálatellátásról és a rendőri hivatásról.

A toborzó csoport legközelebb az alábbi helyszíneken várja az érdeklődőket:

- 2017. március 6-án 9 és 12 óra között Kiskunfélegyházán, a Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának épületében,

- 2017. március 7-án 9 és 12 óra között Kiskunmajsán, a Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának épületében,

- 2017. március 8-án 10 és 12 óra között Kiskunhalason, a Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának épületében,

- 2017. március 9-én 10 és 14 óra között Baján, a Tesco áruházban,

- 2017. március 11-én délelőtt Kecskeméten, az Auchan bevásárlóközpontban és délután a Malom bevásárlóközpontban.

A határvadász-képzéssel kapcsolatban tájékoztatást kérhetnek valamennyi rendőrkapitányság, rendőrőrs vagy határrendészeti kirendeltség munkatársaitól, illetve a pályázati felhívást és a jelentkezéshez szükséges dokumentumokat letölthetik a www.police.hu/hatarvadasz-kepzes linkre kattintva. Folyamatosan várjuk a jelentkezőket!

2024. Május 10. 16:56, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 10. 16:54, péntek | Helyi

Vasárnap lesz a májusi vásár Félegyházán

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2024. május 12. (vasárnap).

2024. Május 09. 09:05, csütörtök | Helyi

Kiválasztották Bács-Kiskun legjobb borait

A gyümölcsös alföldi boroké a jövő – hangzott el a szerdán tizenegyedik alkalommal megrendezett Bács-Kiskun Vármegye Bora versenyen Nemesnádudvaron.

2024. Május 08. 10:25, szerda | Helyi

Oldott hangulatban, lelkesen

A Batthyany Lajos Általános Iskolában április végén rendezték meg a nyolcadik iskola-előkészítő foglalkozást a nagycsoportos óvodások számára.