Hírek
2016. Szeptember 14. 09:52, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu
Folyamatos a toborzás Bács-Kiskun megyében
A határvadász-képzés iránt érdeklődőket várták a rendőrök Kiskunfélegyházán.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság toborzó csoportja 2016. szeptember 13-án Kiskunfélegyházán várta a hivatásos szolgálat iránt érdeklődőket.
Az állampolgárok, akik személyesen tehették fel kérdéseiket a rendőröknek, átfogó felvilágosítást kaptak és tájékoztató csomagokat vehettek át. A toborzócsoport tagjai továbbra is minden nagyobb helyi rendezvényen és szervezett programon részt vesznek a megyében.
Forduljon hozzánk bizalommal és kérjen tájékoztatást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatán, a megye valamennyi rendőrkapitányságán, rendőrőrsén vagy határrendészeti kirendeltségein.
A határvadász-képzés pályázati felhívását és a jelentkezéshez szükséges dokumentumokat letöltheti a www.police.hu/hatarvadasz-kepzes linkre kattintva.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
2026. Március 14. 18:40, szombat | Helyi
Magyarok Vására Kiskunhalason
2026. március 15-én nagykorúvá válik a kiskunhalasi Magyarok Vására.
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.
