2024. április 29, hétfő - Péter

2013. Május 14. 09:51, kedd | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Közlöny

Futsal bajnok az Astra Kiskunfélegyházi Bulls

Az Univerzum Sport Club csapatával mérkőzött május 12-én a ASTRA Kiskunfélegyházi Bulls Csömörön. A tét a futsal NB I. bajnoki címének megszerzése volt. Az idei év az Astrának nagy menetelés volt, hisz mindössze két vereséggel letudta a szezont. A sérülések gyakran hátráltatták a munkát, de a csapat felülkerekedett a nehézségeken és fináléban is megmutatta, hogy jelenleg melyik a legjobb futsal egyesület Magyarországon.

Univerzum Sport Club – ASTRA Kiskunfélegyházi Bulls 2:7 (1:3)

Csömör, Csömöri Sportcsarnok 2013. 05. 12. (vasárnap)

Játékvezetők: Baghy Csaba, Dobó Gábor, Temleitner Krisztián.

Univerzum: Deczki Vanda – Ganczer Hajnalka, Gál Tímea, Horváth Hanna, Pádár Anita.
Cserék: Körmöczi Ildikó, Bernhardt Barbara, Üveges Katalin, Bernhardt Bernadett, Hargas Annamária, Smuczer Angéla.
Vezetőedző: Tóth Ferenc
Gólszerzők: Horváth Hanna, Pádár Anita.
Sárga lap: Bernhardt Barbara

Astra-Bulls: Vincze Anikó – Megyes Ágnes, Szabó Boglárka, Pincze Gabriella Csilla, Szekér Anita.
Cserék: Molnár Judit, Dombai Nagy Anett, Szabó Nóra, Zágor Bernadett.
Vezetőedző: Dombó János.
Gólszerzők: Szabó Boglárka (3), Zágor Bernadett (2), Megyes Ágnes, Szekér Anita.
Sárga lap: Szabó Boglárka.

Nem semmi, két éven van túl az Astra Kiskunfélegyházi Bulls. A szimbiózis nagyon sikeresnek mondható, hisz első évben NB II. bajnoki címet és kupadöntőbe kerülést, majd a második évében a Magyar Kupagyőztes cím megnyerése után, elhódította az NB I. bajnoki címét is. Azt hiszem ennél álmodni sem lehet szebbet futsal berkekben. Az idei év az egész Astrának nagy menetelés volt, hisz mindössze két vereséggel letudtuk a szezont, pedig több fronton is helytálltak a lányok. A sérülések gyakran hátráltatták a munkát, de a CSAPAT felülkerekedett a nehézségeken, és itt a fináléban azt hiszem megmutatta, hogy jelenleg melyik a legjobb futsal egyesület Magyarországon.

A soraimat egy a nőlabdarúgás.hu-ról bemásolt beírással zárom:
„Őszinte elismerésem Dombó Jánosnak és az Astra női csapatának, akik zseniális játékkal, taktikai fegyelemből jelesre vizsgázva teljesen megérdemelten szerezték meg a bajnoki címet. A sikerben oroszlánrésze van Szalai Gábornak, Balla Lászlónak (Kiskunfélegyháza alpolgármestere) Hajba Ferencnek, és Varga Ferencnek éppúgy, mint az Astra szurkolóinak. Nekik is jár a dicséret. Nem kétséges a jobbik csapat nyert, de az Univerzum is rászolgált az ezüstéremre. Dombó János az első edző, aki szinte tökélyre fejlesztette a védekezést a női futsalban és taktikailag és erőnlétileg is remekül felkészítette a társaságot.”

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok