Hírek
2014. Június 10. 09:38, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Gázolaj ömlött a 8-as főútra a Vas megyei Rátót közelében - félpályás útzár
Kiömlött a gázolaj egy kamion üzemanyagtartályából a 8-as főút rátóti szakaszán Vas megyében, emiatt félpályás útlezárás mellett haladhat a forgalom - közölte honlapján kedden a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A tájékoztatás szerint a szentgotthárdi tűzoltók egy vízsugár védelme mellett próbálják meg betömni a tartályon keletkezett lyukat, a műszaki mentés idejére a forgalmat a fél útpályára korlátozzák.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
