Hírek
2014. November 29. 10:20, szombat |
Helyi
Forrás: Gulyás Sándor
Gyertyagyújtás a városházánál
Az első adventi gyertya lobban lángra ma (november 29-én) a városházánál, melyet Csányi József polgármester gyújt meg. A rendezvényen közreműködnek a Százszorszép Óvoda gyermekei.
Az első adventi gyertya lobban lángra ma (november 29-én) a városházánál, melyet Csányi József polgármester gyújt meg. A rendezvényen közreműködnek a Százszorszép Óvoda gyermekei.
A második adventi gyertyáson, december 6-án Talapka István főesperes, címzetes apát, a harmadikon, december 13-án Hajagos Gyula plébános, a negyediken, december 20-án Hatvani Zsófia református lelkész beszél a közelgő ünnep üzenetéről, jelentőségéről. A rendezvényeken közreműködnek az Ótemplom fiataljai, a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola diákjai, valamint a Padkaporos Táncegyüttes. A gyertyagyújtások 17 órakor kezdődnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 10:21, szombat | Helyi
Ma 10 órától megnyitotta kapuit a városi jégpálya
Ma reggel 10 órakor megnyílt a városi jégpálya, ahol kicsik és nagyok egyaránt kipróbálhatják a korcsolyázás örömeit.
2025. December 04. 15:45, csütörtök | Helyi
Megkezdődik a varjúfészkek eltávolítása
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy 2025. december 5-én (pénteken) a Kossuth Lajos utca Batthyány utca és Fadrusz János utca közötti szakaszán a fákon található varjúfészkek eltávolítására kerül sor.
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
