2024. április 28, vasárnap - Valéria

2019. Április 05. 19:22, péntek | Helyi
Forrás: Adrienn

Gyorsan, egyszerűen, mégis nagyszerűt?

Bizony ehhez a Tupperware Főzőklub háziasszonyai nagyon is jól értenek. Mi sem igazolja jobban, mint az április 3-án tartott klubfoglalkozásukon asztalra került ételek.

A Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában tartott jó hangulatú klubdélutánon ismét sok finom és egészséges harapnivaló készült el a Tupperware termékcsalád felhasználásával. Persze ezeket az ételeket bárki elkészítheti otthon a saját eszközeivel és edényeivel, csak épp nem olyan gyorsan. Az idő pedig mindenkinek nagyon értékes.

A Tupperware háztartási műanyag edényei pedig amellett, hogy segítséget nyújtanak a hűtőben való frissentartáshoz, a tároláshoz, a konyhai előkészítéshez, a szervírozáshoz, a mélyhűtéshez, kiváló alternatívát nyújtanak az időtakarékos mikrohullámú sütőben való főzéshez, sütéshez és melegítéshez is.

Az ételek elkészítését és kóstolását követően természetesen ezúttal is megosztották egymás között a legújabb recepteket háziasszonyaink, hogy aztán otthon a családot is meglepjék egy-egy finom fogással.

A délután folyamán asztalra került étkek az alábbiak voltak:

• Csicseriborsós, paradicsomos bulgur rántott karfiollal (Micro Plus-ban készítve)
  • Zöldséges tarhonya mikrohullámú sütőben készítve (Ultra Pro edényt használva)
  • Fokhagymás – fűszervajas kenyér (Szilikon Hercegnő formában készítve)
  • Túrógombóc (Tálaló mesterben készítve)
Címkék: főzőklub, tupperware