2018. Augusztus 26. 12:14, vasárnap | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Győzelem az utolsó percben

Lajosmizsei VLC – Kiskunfélegyházi HTK 2-3 (2-2)

A Kalocsa elleni döntetlent követően Lajosmizsére látogatott a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 3. fordulójában, augusztus 25-én. A szezont a KHTK kezdte jobban, a Lajosmizsei VLC még nem szerzett pontot az idei kiírásban. A gólok sorát ennek ellenére a házigazda csapat nyitotta, Simtchatcha Steve már a 8. percben betalált, igaz csupán rövid ideig örülhetett, Némedi Norbert ugyanis a 9. minutumban kiegyenlített (1-1).

Az első negyedórát követően a félegyházi együttes a vezetést is megszerezte ugyancsak Némedi Norbert révén, de az előny nem tartott ki a szünetig, Simtchatcha Steve a 36. percben csapata második gólját elérve egalizált (2-2).

A második félidőben sokáig nem zördült meg a háló, egészen a 90. percig kellett várni az újabb gólra. Ekkor a jó formában lévő Koncz Miklós idénybéli ötödik találatát szerezve eldöntötte a három pont sorsát (2-3).

Nehéz mérkőzésen értékes győzelmet aratott a félegyházi együttes.

Bács-Kiskun Megyei I. 3. ford. 08. 25.

Gólszerzők: Simtchatcha Steve 8. p., 36. p. ill. Némedi Norbert 9. p., 19. p., Koncz Miklós 90. p.

(Forrás: Félegyházi Közlöny)