2024. április 28, vasárnap - Valéria

2018. November 18. 09:15, vasárnap | Helyi
Forrás: BAON

Győzelmével a Kerekegyháza lett az őszi első

A forduló előtt éllovas Kerekegyházi SE a 2. helyen tanyázó Kiskunfélegyházi HTK II-t fogadta a megyei másodosztályú labdarúgó bajnokság őszi zárófordulójában.

A hazaiak győzelemmel bebiztosíthatták az őszi elsőségüket, a KHTK pedig egy győzelemmel közelebb lopózhatott volna a Kerekhez, illetve lehetőséget nyitott volna a Kecskeméti LC-nek arra, hogy az elmaradt mérkőzéseit nyerve átvegye az őszi vezetést. Szoros meccsen végül győzött a Kerekegyháza.
A várakozásoknak megfelelően nagy küzdelmet hozott az első és a második helyezett mérkőzése. A hazaiak az első félidőben Pánczél István szemfüles góljával megszerezték a vezetést, és előnyüket az első játékrész végéig meg is tartották. Malik Milán egy tőle nem szokatlan bombagóllal kettőre növelte a hazai előnyt a második félidő derekán. Kadosa Zsolt a 78. percben egyre faragta a hátrányt, így aztán harcos, paprikás hajrát láthattak a lefújásig, az eredmény azonban már nem változott.

Kerekegyházi SE–Kiskunfélegyházi HTK II 2–1 (1–0)
Kerekegyháza, 150 néző, vezette: Polyák Attila (Katona György, Tóth István)
Kerekegyháza: Fekete – Szakál, Toók, Virág, Nagy Norbert, Kis Richárd, Malik, Pánczél, Boronkay, Gáspár (Sahin-Tóth), Czingel (Gazdag). Játékos-edző: Gazdag Attila
KHTK II: Magyar – Palásti, Berekszászi, Magony, Farkas, Kádár (Kurgyis), Szabó Tamás, Tóth Kornél (Valkovics), Kadosa, Huszka, Fricska. Játékos-edző: Kádár Tamás.
Gól: Pánczél 26., Malik 65., illetve Kadosa 78. perc.
Sárga: Boronkay 45., Gáspár 52.