Hírek
2014. November 06. 14:33, csütörtök |
Belföld
Forrás: Könyvkultúra Magazin/Müllner Nándor
Hadiösvény a Bakonyban – Cseh Tamástól
Mert most már arról is van valami elképzelésem, miért is vonul ki valaki egy erdőbe, és miért is akarhat „indiánosat” játszani... Cseh Tamás Hadiösvény könyvének ajánlója!
Bárcsak mindenki azzal foglalkozhatna, amivel szeretne! Képzeljük el, olyan emberek vennének körül minket, akik boldogok. Nem lennének ingerült sofőrök, munkájukból idegesen hazatérő férjek, a stressz miatt síró nők… egy világ, ahol mindenkinek megvan a helye. Utópia. És miért? Nem azért, mert ilyen világokba helyezi el a legtöbb sci-fi író regénye történéseit, vagy, mert a nő mindenképpen találna mást, amin idegeskedhet, hanem mert nem adatik meg minden embernek az, hogy találjon valamit, amit szeretettel és teljes odaadással csinálna, ami a szenvedélye lenne, amiért képes lenne áldozatokat hozni. Sport, tanulás, szerelem, munka – bármi lehetne!
Folytatás: Cseh Tamás Hadiösvény című könyvét Müllner Nándor ajánja a Könyvkultúra Magazin oldalán!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
