2019. Május 12. 10:22, vasárnap | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Hajrában dőlt el a mérkőzés

Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Lakiteleki TE 1-3 (0-1)

Közel állt a bravúrhoz, végül az utolsó tíz percben kapott gólokkal 3-1-es vereséget szenvedett hazai pályán a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a dobogós pozíciókért harcban lévő Lakiteleki TE ellen a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság északi csoportjának 25. fordulójában - olvasható a Félegyházi Közlöny internetes hírportálján.

A győzelmi szériában lévő vendégek a 26. percben szerezték meg a vezetést, amelyre Seres János válaszolt a második félidő közepén. 1-1-et követően a 83. percig nem változott az állás, ekkor Erős Gergő, a hosszabbításban pedig Győri Sándor vette be a Vasutas kapuját.