Hírek
2016. Június 19. 06:31, vasárnap |
Helyi
Forrás: KEOL
Halálos gyalogosgázolás Kecskeméten
Személyautó ütött el szombaton késő este az 52-es számú főúton, Kecskemét közelében egy gyalogost, aki belehalt sérüléseibe - tudatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A főút 7-es kilométerszelvényénél egy személygépkocsi eddig tisztázatlan okból elütött egy gyalogosan közlekedő férfit, aki a helyszínen életét vesztette. A helyszínelés idejére az érintett szakaszon rendőri forgalomirányítás mellett, félpályán haladhat a forgalom – tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 30. 16:52, csütörtök | Helyi
Történelmi kaland kicsiknek és nagyoknak az Aranymonostornál
2026. Április 30. 13:57, csütörtök | Helyi
Új közlekedési rend lép életbe a Lóúsztató érintett szakaszán
A Lóúsztató érintett útszakaszán az új forgalmi rend szerint az általános átmenő forgalom nem engedélyezett.
2026. Április 30. 13:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
