2024. július 5, péntek - Sarolta, Emese

2024. Február 14. 16:15, szerda | Helyi
Forrás: batthyanysuli.hu

Harmadik hely a természettudományi versenyen

Kecskeméten, a Bolyai Természettudományi Csapatverseny Dél-Hunnia körzeti fordulójának 5. osztályos kategóriájában a Batthyány Lajos Általános Iskola „Napos csibék csapata” dobogón végzett.

Nógrádi Lina és csapattársai, Konkoly Lilla Márta, Szólya Borbála 5.z osztályosok 3. helyezést értek el.

Felkészítő tanáruk, Vargáné Oláh Zsuzsanna Judit tanári fődíjban részesült a helyi szervezők által.

Forrás: Rádiné Petróczi Márta, Vargáné Oláh Zsuzsanna Judit, batthyanysuli.hu

2024. Július 04. 16:38, csütörtök | Helyi

V. Halászléfőző verseny

Immáron ötödik alkalommal kerül megrendezésre városunkban a Halászléfőző-verseny 2024. augusztus 24-én (szombaton) a Kőfaragók terén.

2024. Július 04. 12:24, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Július 04. 10:18, csütörtök | Helyi

Tájékoztató a helyi autóbusz közlekedésről

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a helyi autóbusz közlekedés működtetését 2024. július 1-től a Dunamenti 2011 Kft. (székhely: 6000 Kecskemét, Nagy László utca 2.) végzi.

2024. Július 03. 16:23, szerda | Helyi

A digitális eszközök alkalmazása hosszú távon nem segíti a hiszti kezelését

A digitális eszközök alkalmazása hosszú távon nem segít a kisgyerekek hisztijének kezelésében, hanem inkább súlyosbítják az érzelemszabályozási problémákat - derül ki egy magyar-kanadai friss kutatásból.