2024. április 29, hétfő - Péter

2014. Október 14. 08:30, kedd | Helyi sport
Forrás: - Simon Zoltán -

Három győzelem két vereség

Országos gyermek bajnokság, I. forduló, B csoport, Kecskemét, október 10.
KKA Mitugrász - Jövő Bajnokai DSE 75 : 32
Jövő Bajnokai: Kasza 7, Kelemen András 7, Kelemen Áron 4, Rácz 4, Szűcs Tibor 4, Kókai 3, Szűcs Bence 2, Bondor 1, Tóth -, Polgár -, Huszka -, Kovács -.
Edző: Simon Zoltán.
Az első meccsünkön a Mercedes Benz Gyár Kecskeméti Kosárlabda Akadémia extra 2003-as csapata ellen játszottunk. A fiaink túlságosan is tisztelték ellenfelüket és bár egy negyedet sikerült megnyerniük a vége egy nagy vereség lett. Az eredmény talán túlzott egy kicsit, néhány forduló után ha ismét találkozunk igyekszünk csökkenteni a hátrányunkból.
Jövő Bajnokai DSE - Jászberényi KSE 69 : 52
Jövő Bajnokai: Kasza 24, Kelemen András 15, Szűcs Tibor 10, Tóth 4, Rácz 4, Kelemen Áron 3, Kovács 3, Polgár 2, Szűcs Bence 2, Bondor 1, Huszka 1, Fekete -.
Edző: Simon Zoltán

Második meccs, másik arcát mutatta csapatunk. A néhány hónapja még csak 3 pontos győzelmünk óvatosságra intett mindannyiunkat és ha kis különbséggel is, de sikerben bíztunk. A jövő bajnokai az első percektől kezdve szárnyaltak, a 24. percben már 62 : 31-re is vezettek, majd a végére kissé visszavettek a tempóból, de így is nagyarányú győzelemmel zártak.
U11-es fiúk, országos kenguru bajnokság, I. forduló, E csoport. Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok, október 11.
Jövő Bajnokai DSE - Félegyházi TSI „A” 85 : 13
Jövő Bajnokai: Kelemen Á. 20, Szűcs B. 15, Polgár 15, Fricska 8, Tarjányi G. 6, Tarjányi T. 6, Huszka Boldizsár 4, Tóth 4, Nemcsok 3, Barabás 2, Bitó B. 2, Bondor -.
Edző: Simon Zoltán

Jövő Bajnokai DSE - Félegyházi TSI „B” 141 : 7
Jövő Bajnokai: Polgár 30, Kelemen Á. 27, Szűcs B. 24, Huszka Boldizsár 23, Tóth 8, Tarjányi G. 7, Bitó Bence 7, Barabás 6, Tarjányi T. 4, Bondor 3, Fricska 2, Nemcsok -.
Könnyed győzelmekkel menetelünk céljaink eléréséhez amelyek nem lehetnek másak mint a csoport legjobb 6 csapata közé kerülni.

U13/14, országos fiú serdülő bajnokság, I. forduló, Kecskemét, Bólyai Gimnázium Sportcsarnoka, október 11.
Jövő Bajnokai DSE - Kecskeméti KA 66 : 69
Jövő Bajnokai: Bozóki 22, Kincses 17, Zsigó 9, Huszka Bendegúz 7, Kelemen Dániel 6, Cserkó 2, Bitó Dániel 2, Paksi 1, Lőrincz -, Vereb -, Bujdosó -, Szabó -.
SZEDEÁK - Jövő Bajnokai DSE 98 : 15
Jövő Bajnokai: Bozóki 7, Paksi 4, Cserkó 2, Kelemen Dániel 2, Zsigó -, Huszka Bendegúz -, Kincses -, Lőrincz -, Bitó Dániel -, Vereb -, Bujdosó -, Szabó -.
A néhány hete kéztörést szenvedett Gémes Kristóf után másik klasszikus irányítónk - Huszka Bendegúz is kézsérülést szenvedett az első meccsünkön, így a szegedi - 2 évvel ezelőtti U12-es bajnok - csapat ellen a tisztes helytállás volt a cél.

Simon Zoltán
DSE - Kiskunfélegyháza
Szakosztályvezető-edző

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.