Hírek
2014. Szeptember 20. 17:56, szombat |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny Online
Hatalmas gázoszlop tört fel Kiskunfélegyháza mellett
Megsérült egy hét bar nyomású gázvezeték, emiatt mintegy tíz méter magas gázoszlop tört fel a földből Kiskunfélegyháza külterületén szombat kora délután.
Megsérült egy hét bar nyomású gázvezeték, emiatt mintegy tíz méter magas gázoszlop tört fel a földből Kiskunfélegyháza külterületén szombat kora délután.
A helyszínre a város hivatásos tűzoltói percek alatt kiérkeztek, akik két vízsugárral védték a területet a gázömléstől. A közelben lévő tanyáról egy embert menekítettek ki. A helyszínen a gázszolgáltató szakemberei a tűzoltók védelme mellett megjavították a sérült gázvezetéket - írta a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapján.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 13:08, péntek | Helyi
Országos hőségriadó – Kedvezményes délutáni fürdőbelépő a félegyháziaknak!
2026. Július 31. 11:31, péntek | Helyi
Tizenkettedik alkalommal dübörög a Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó
Idén 12. alkalommal rendezik meg a Nemzetközi Oldalkocsis Találkozót, amely az évek során az oldalkocsis motorosok egyik legkedveltebb eseményévé vált.
2026. Július 30. 17:13, csütörtök | Helyi
A következő 24-72 órában elkerülhetetlenné válik a Paksi Atomerőmű teljes leállítása
2026. Július 30. 12:53, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
