2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2013. Szeptember 17. 15:38, kedd | Helyi sport
Forrás: Astrahfc

Hengerelt az Astra-Bulls a második félidőben (videóval)

A női futsal NB-I. második fordulójában az újonc Dunakeszi Kinizsi vendége volt az Astra-Bulls.

Dunakeszi Kinizsi Futsal Klub – Astra Kiskunfélegyházi Bulls 1 – 7 (1-0)

Dunakeszi, Radnóti M. Gimnázium. 2013. 09. 15-vasárnap 19: 00
Játékvezetők: Richter Miklós, Horváth Máté, Cserni Tamás.

Dunakeszi: Ősz Csenge – Sándor Zita, Szekér Anita, Jakab Kata Rebekea, Urbán Anett.
Cserék: Szabó Krisztina, Szalkai Kitti, Mátra Borbála, Bánhidi Ildikó.
Vezetőedző: Biczi Gábor.

Astra-Bulls: Vincze Anikó – Megyes Ágnes, Pincze Gabriella Csilla, Dombai Nagy Anett, Szabó Boglárka.
Cserék: Halászi Kinga, Dikanová Dominika, Kovács Klaudia.
Vezetőedző: Dombó János.

Gólszerzők: Szalkai Kitti illetve Szabó Boglárka (3), Dombai Nagy Anett (3), Pincze Gabriella Csilla.

Hasonlóan indult a játék az első forduló forgatókönyvéhez. Akkor a DEAC ellen csak 1-0-ra vezetett az Astra-Bulls. A mai összecsapáson viszont az első félidő végén a vendéglátók mehettek vidámabban pihenőre, mivel 1-0-ra vezettek Szalkai Kitti találatával.
Jót tett a szünet a vendégeknek, mivel a második félidőben nagyot változott a játék. A gólcsendet a 25. percben Szabó Boglárka törte meg, később távoli lövése a felsősarokban kötött ki. Az első félidőben jó teljesítményt nyújtó hazaiak nem tudták felvenni a ritmust ellenfelükkel szemben. A nagyiramú játékot nyújtó vendégeknél Dombai Nagy Anett is beszállt a gólversenybe és rúgott egy mesterhármast. Szabó Boglárka sem adta alább, mutatva, hogy a fiatalok is helyet követelnek a „futsalkirálynői”-trónon. Pincze Gabriella is felíratkozott a góllövők közé, távoli szabadrúgásból volt eredményes.
A vendégek a második félidőben nyújtott remek játékuknak köszönhetően ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattak a hajrára kicsit fáradó hazaiak ellen.

Biczi Gábor (Dunakeszi Kinizsi): Elkezdtünk dolgozni, most láthattuk, hol is tartunk! Az első félidei játékunk erőt adhat a folytatáshoz. A második félidőben ellenfelünk nagyobb rutinja, és erőnléte eldöntötte a találkozót, bár az eredményt kicsit túlzónak találom. Gratulálok az Astrának és sok sikert a továbbiakban!

Dombó János (Astra-Bulls): Egy nagyon jól felkészített és egységes csapatot sikerült legyőznünk, sok meglepetést fognak Ők még okozni.

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén