2024. április 28, vasárnap - Valéria

2019. Június 03. 21:46, hétfő | Helyi
Forrás: delmagyar.hu

Heten sérültek meg egy balesetben Kiskunfélegyházánál (fotógalériával)

Heten sérültek meg súlyosan, amikor két személygépkocsi ütközött a 451-es főút kiskunfélegyházi elkerülő szakaszán.

Csongrád felől haladt a Toyota személygépkocsi, amikor neki balról a Csanyi útról érkező Audi nem adott neki elsőbbséget és összeütköztek - olvasható a Delmagyar internetes hírportál hasábjain.

A baleset következtében a Toyota az út széli árokba csapódott. A benne utazó utast a tűzoltók csak feszítő vágó segítségével tudták kiszabadítani. A balesetben összesen heten sérültek meg. A helyszínre öt mentőautó és két mentőhelikopter is érkezett. Az összes sérültet kórházba szállították. A helybeliek elmondása alapján nagyon sok baleset történt már ezen a helyszínen. Szinte mind az elsőbbség meg nem adása miatt történt. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljesen lezárták az érintett útszakaszt.

(Fotók: delmagyar.hu)