2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Július 21. 16:50, kedd | Helyi
Forrás: vs.hu

Hétvégén felhőszakadás, jégeső moshatja el az egész heti hőséget

Egész héten forróság lesz, a hétvégén viszont legyenek résen a nyaralók: szombaton zápor, vasárnap viszont jégeső hűtheti le a levegőt, főleg nyugaton jön hidegfront.

Szerda: Perzselő napsütésre számíthatunk, inkább csak az Északi-középhegység térségében alakulhat ki frissítő zápor, zivatar. 35 fok körüli hőség lesz.
Csütörtök: Délelőtt napos, száraz idő lesz; majd délután megnövekszik a gomolyfelhőzet és elszórtan záporok, zivatarok alakulnak ki. Marad a forró levegő.

Péntek: Gomolyfelhős időre van kilátás elszórt záporokkal, zivatarokkal. 33-34 fok körüli értékeket mérhetünk délután.

Szombat: Eleinte csökken, délután ismét erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet. Főleg északon és nyugaton fordul elő zápor, zivatar. Marad a nagy meleg: 32-37 fok valószínű.

Vasárnap, hétfő: A magasra törő gomolyokból többfelé várható zápor, zivatar. Felhőszakadás és jégeső is lehet. Vasárnap megerősödik az északnyugati szél. Hidegfront érkezik, lassan-lassan mérséklődik a rekkenő hőség, de délkeleten még meleg lesz.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból