2022. július 2, szombat - Ottó

2022. Május 02. 12:41, hétfő | Helyi sport
Forrás: Szabó József

Hétvégi birkózó eredmények

Nagykanizsán rendezték az elmúlt hétvégén az U15-ös korosztály második válogató versenyét.

Szombaton a lányok és a szabadfogásúak, vasárnap pedig a kötöttfogásúak küzdöttek. A fiúk közül többen mindkét fogásnemben megmérettették magukat. Nagyon erős a mezőny ebben a korosztályban is, a tét óriási, mert akik a legjobbak a súlycsoportjukban, azok vehetnek részt a zágrábi Európa-bajnokságon, a nyáron. A Kiskunfélegyházi BSE versenyzői közül többen versenyben vannak a címeres mezekért. A 85 kg-os Czakó Zoltán szabadfogásban ezüstérmes lett, de kötöttfogásban már nem tudták legyőzni, Ő állhatott a dobogó tetejére. Az 50 kg-os női mezőnyben Hideg Zita a márciusi válogatón nyert, most harmadik lett. Hideg Balázs is megynyerte az első válogatót, de most betegséggel küzdve nem tudta hozni a formáját, csak ötödik lett, azonban lesz még lehetősége. Az EB-n sajnos nem rendeznek +85 kg-os kategóriában versenyt, pedig Bátyai Dorián mindkét versenyt megnyerte szabadfogásban, így a dicsőség jutott Neki. Bárány-Almási Tamás és Makra Benjámin ötödik lett.

Júniusban Czakó Zoltán és a Hideg testvérek Kolozsváron vehetnek részt egy nagy nemzetközi versenyen, ahol el fog dőlni, hogy ki képviselheti hazánkat Zágrábban.

Szabó József

2022. Június 29. 09:34, szerda | Helyi sport

Három félegyházi arany és három bronz a Tenisz Vidék Bajnokságon

Június 14-20-ig rendezték meg Baján a Homelux Országos Tenisz Vidék Bajnokságot a 12 és 14 éves korosztály számára.

2022. Június 24. 06:00, péntek | Helyi sport

Az ingergazdag TRIATLON világa a Joggingnál

A Jogging Plus Egyesület éveleji közgyűlésén Németh László elnök és Kószó Éva az egyesület titkára tájékoztatta a szülőket az elmúlt év gazdálkodásáról, eredményeiről és az idei év programnaptárjáról.

2022. Június 16. 10:44, csütörtök | Helyi sport

Ismét a dobogó legfelső fokára állhattak a 3K SE triatlonosai

Az elmúlt hétvégén (2022. június 11-12-én) rendezték meg a VIII. BÚI Lengyeltóti Triatlon Országos Ranglista Versenyt, ahol a 3K Sportegyesület is képviseltette magát.

2022. Június 15. 19:20, szerda | Helyi sport