2024. április 28, vasárnap - Valéria

2014. Augusztus 21. 09:08, csütörtök | Helyi
Forrás: Ónodi Árpád

Hihetetlen siker lett az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója!

Hihetetlen dolog történt a hétvégén, amikor egyre csak érkeztek az
ország minden tájáról a szebbnél szebb oldalkocsis motorok a
Kiskunfélegyházi Parkerdőbe az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója
hívó szavára.

Az első rendezvényt meghazudtoló tömeg jött össze a pénteki Alma koncerten és a szombati felvonulással egybekötött bemutatón egyaránt. Nem fér kétség hozzá, hogy az összetartó oldalkocsis és motoros társadalom új szakmai fóruma született meg a hétvégén a résztvevők legnagyobb örömére. A felvonuláson több mint 200 motor, a rendezvényeken több mint 1000 ember vett részt. Nagyon sok gyermek és család érkezett hozzánk a tisztásra, hogy igazolja munkánk gyümölcsét és rádöbbenjen az oldalkocsis motorozás igazi családi oldalára. A becsületkasszába befolyt összeget a rászoruló és tehetséges gyermekek javára fordítjuk!

Tisztelettel köszönjük a sok támogatást és segítséget mindenkinek, jövőre biztosan találkozunk!

Köszönettel

Ónodi Árpád
Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület

2024. Április 28. 09:17, vasárnap | Helyi