2024. május 17, péntek - Paszkál

2018. November 25. 08:53, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Krisztus Király vasárnapja - 2018. november 25.

1. Az egyházközségi képviselő-testület most vasárnap a ½ 11-es szentmise után gyűlést tart a plébánián. A szentmisére és a gyűlésre hívják és várják a testület tagjait.

2. November 26-án, hétfőn este nem lesz szentmise a templomban.

3. December 1-jén, szombaton délelőtt 9 órára várják a plébánián azokat a gyerekeket, akik szeretnének részt venni a karácsonyi betlehemes játékban.

4. Adventi gyertyagyújtás lesz a polgármesteri hivatalnál szombaton este 5 órakor. A szervezők szeretettel várnak mindenkit.

5. A sekrestyében és plébánián kapható képeslap, kalendárium és falinaptár.

6. Megjelent a "Félegyházi Karácsony" című CD, amelyen Szatmári Imre karácsonyi énekfeldolgozásai több helyi előadó - köztük a Batthyány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola kórusai, a Zenebarátok Kórusa és a templom Palestrina Kamarakórusa - előadásában hallhatóak. A reprezentatív csomagolású lemez, amely karácsonyi ajándéknak is alkalmas, 1500 forintos áron megvásárolható a plébánián, hivatali időben.

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.

2024. Május 16. 16:06, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.