2024. május 17, péntek - Paszkál

2019. Június 16. 09:10, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Szentháromság vasárnapja – 2019. június 16.

1. Most vasárnap a 9 órai szentmisében tartják a hittanosok év végi hálaadását.

2. Június 20-án, csütörtökön ünnepeljük az Oltáriszentséget. Délután 6 órakor szentmise lesz a templomban. Utána a Béke téri felújítások miatt a templom körül tartják meg az úrnapi körmenetet. Kérik, hogy a virágszirmot a templomhoz vigye mindenki. Külön is várják az elsőáldozásra készülő gyerekeket a virágszirom szórásához.

3. Június Jézus szíve engesztelő hónapja, ezért pénteken az esti szentmise előtt ½ 7-től végzik a Jézus szíve litániát.

4. Június 23-án, jövő vasárnap délelőtt ½ 11-kor tartja gyémántmiséjét Fekete János nyugalmazott jakabszállási plébános atya a templomban. Mindenkit szeretettel várnak.

5. Egyházközségi zarándoklatot szerveznek a mezőkövesdi Jézus Szíve búcsúra június 30-án, vasárnap. Részvételi díj 6000 forint személyenként. Az összeg magába foglalja az útiköltséget, a belépőjegyek árát és az ebédköltséget. Jelentkezni lehet a plébánián a részvételi díj befizetésével. Indulás reggel ½ 6-kor a plébánia előtti parkolóból, érkezés az esti órákban várható.

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.

2024. Május 16. 16:06, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.