2024. április 24, szerda - György

2022. Június 12. 10:59, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István templom plébániája

Hírek a Szent István templomból

A szentháromság vasárnapja – 2022. június 12.

1. Most vasárnap elmarad a Rózsafüzér társulat összejövetele

2. Hétfőn este 6 órakor papi találkozó miatt nem lesz a templomban szentmise.

3. Június 16-án, csütörtökön lesz Úrnapja. Este 6 órakor az Ótemplomban lesz szentmise. Utána onnan indul az úrnapi körmenet a Szent István Templomhoz. Kérik, hogy a Móra Ferenc Gimnáziumhoz és a városházához, aki csak tud, vigyen virágszirmot. Azon a napon este 6 órakor nem lesz szentmise a templomban.

4. A következő hétvégén a templom elektromos hálózatának felújításához, cseréjéhez kérik a hívek adományait.

5. Június Jézus Szíve engesztelő hónapja, ezért minden pénteken az esti szentmise előtt ½ 6-tól elvégzik a Jézus Szíve litániát.

6. Apa-gyerek tábort szervez augusztus 12. és 14. között a Fülöp Atya Alapítvány, Juhász Miklós cserkésztiszt vezetésével. Részletek a templomi hirdetőtáblán olvashatók.

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).