2024. szeptember 28, szombat - Vencel

Forrás: Szent István templom plébániája

Hírek a Szent István templomból

2024. június 23. - ÉVKÖZI 12. VASÁRNAP

• Most vasárnap az esti mise után 19-kor Bednarik Anasztázia orgonaművész, a váci konzervatórium és az Apor Vilmos Főiskola orgona tanára hangversenyt ad. A hangverseny ingyenes, de adományokat a templom javára szeretettel fogadunk.
  • Június 25-én, kedden este 6 órakor papi találkozóhoz kapcsolódóan ünnepi szentmise lesz. Hívunk és várunk mindenkit erre a közös hálaadó szentmisére!
  • Június Jézus Szíve engesztelő hónapja, ezért pénteken az esti szentmise előtt ½ 6-tól Jézus Szíve litániát tartunk.
  • Jövő vasárnap délelőtt 10 órakor kezdődik az ótemplom búcsúi miséje. Hívnak és várnak bennünket. Ezért jövő vasárnap délelőtt ½ 11-kor nem lesz szentmise templomunkban.
  • Apa-gyerek tábort szervez augusztus 16-18. között a Fülöp Atya Alapítvány Juhász Miklós cserkésztiszt vezetésével. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

2024. Szeptember 27. 11:52, péntek | Helyi

Rajzolj és / vagy fuss!!!

A Jogging Plus Sportegyesület már megkezdte az idei Szilveszteri Futás szervezését, melyhez immáron hetedik éve kapcsolódik rajzpályázat is.

2024. Szeptember 27. 08:50, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Szeptember 27. 08:38, péntek | Helyi

Ültessünk fát közösen! – ingyen igényelhető díszfa csemete az önkormányzatnál

Az egyre melegebb nyarak és hosszabb aszályos időszakok miatt pusztuló városi fák mind sürgetőbbé teszik újabbak telepítését a környezetünkben.

2024. Szeptember 25. 17:11, szerda | Helyi

Szép eredmény ért el Dobos Eszter a hétvégi díjugratáson

2024. szeptember 21-én, szombaton a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület Simonpusztára látogatott, ahol az MLSZSZ sorozat döntője zajlott.