2024. július 2, kedd - Ottó

2024. Június 30. 07:35, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István templom plébániája

Hírek a Szent István templomból

2024. június 30. - Évközi 13. vasárnap.

• Most vasárnap délelőtt 10 órakor kezdődik az ótemplom búcsúi miséje. Hívnak és várnak bennünket. Ezért vasárnap délelőtt ½ 11-kor nem lesz szentmise templomunkban.
  • Csütörtökön délután 5 órakor szentség kitétellel csendes szentségimádás kezdődik papi és szerzetesi hívatásokért.
  • Jövő vasárnap délután 5 órakor kezdődik a szentség imádás.
  • Az Érseki Hivatal rendelkezése értelmében Márton Arnold atya augusztus 1-től Kecskeméten a Barátok templomában folytatja papi szolgálatát. Ugyancsak augusztus 1-én Tompa Szabolcs atya jelenlegi jánoshalmi káplán érkezik egyházközségünkbe.
  • Apa-gyerek tábort szervez augusztus 16-18. között a Fülöp Atya Alapítvány Juhász Miklós cserkésztiszt vezetésével. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

2024. Július 02. 12:14, kedd | Helyi

Nem árt tudnia ha repülőre száll, hogy milyen jogai vannak utasként

Az idei nyáron a megszokotthoz képest is több a fogyasztói panasz a légi közlekedésben.

2024. Július 02. 12:14, kedd | Helyi

Nem árt tudnia ha repülőre száll, hogy milyen jogai vannak utasként

2024. Július 02. 11:42, kedd | Helyi

Bemutató üzemet hoz létre a Mezgé

Bemutató üzem létrehozására kerül sor a Déli Agrárszakképzési Centrum két intézményében: Jánoshalmán és Kiskunfélegyházán.

2024. Július 01. 08:23, hétfő | Helyi

Koncertet ad a Kiskun Quintett

Operettrészletekkel és örökzöld slágerekkel készül a Kiskun Quintett a július 4-ei, csütörtöki Hattyúkerti zenés esték programra.