2024. szeptember 15, vasárnap - Enikő

Forrás: Szent István templom plébániája

Hírek a Szent István templomból

2024. szeptember 1. - Évközi 22. vasárnap

• Vasárnap délután 5 órakor kezdődik a szentségimádás.
  • Hétfőn elkezdődik az iskolákban a tanítás. A hittanosok évnyitó szentmiséjét táskaszenteléssel együtt szeptember 15-én a 9 órai szentmisében tartjuk
  • Csütörtökön délután 5 órakor szentség kitétellel csendes szentségimádás kezdődik papi és szerzetesi hívatásokért.
  • Szombaton délelőtt 10 órakor ministráns foglalkozás lesz. Hívjuk és várjuk a ministránsokat és szüleiket. Akik szeretnének ministrálni, Szabolcs atyát keressék meg!
  • Szeptember 7-én, a szombaton az esti mise után 19:00-kor rézfúvós hangverseny lesz templomunkban.
  • A következő hétvégén tartják Petőfiszállás Szentkúton a Kisasszony napi búcsút. A búcsú programja a templomi hirdetőtáblán olvasható. A búcsúra vasárnap reggel ½ 8-kor biciklis zarándoklat indul az Ótemplomtól.
  • Jövő vasárnap a szentkúti búcsú miatt elmarad a Rózsafüzér Társulat találkozója.
  • Egyházközségi zarándoklatot szervezünk Október 5-én Budapestre. Szentmisét tartunk a Mátyás templomban. Megnézzük a Budai Várban a Szent István termet és elmegyünk a Sziklatemplomba. Tudnivalók a templomi hirdetőtáblán is olvashatóak. Jelentkezni lehet a Plébánián 6500 Ft befizetésével.

2024. Szeptember 13. 14:12, péntek | Helyi

Az eső miatt változnak a Libafesztivál szabadtéren tartandó programjai

Esőhelyszínek és módosítások

2024. Szeptember 13. 06:00, péntek | Helyi

PM: az IMF is támogatja a magyar EU-elnökség célkitűzéseit

A Nemzetközi Valutaalap (International Monetary Fund, IMF) szerint a magyar gazdaság növekedése az uniós rangsor élmezőnyében lehet jövőre

2024. Szeptember 12. 13:30, csütörtök | Helyi

Anyakönyi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Szeptember 11. 16:23, szerda | Helyi

Vasúti gázolás Kiskunfélegyházán

A tűzoltók a biztonságos átszállásban segítettek.